Фото: ЛМР
Об 11.38 год на вул. Ковалевської, 3 у Львові, за попередньою інформацією, трапився вибух газу в одній із квартир. Підрозділ ДСНС проводить евакуацію мешканців. На місці також перебувають представники районної адміністрації.
Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише “Четверта студія”.
«Стався вибух газу на третьому поверсі триповерхового будинку на 19 квартир. В будинку прописано 34 мешканці. Станом на зараз на місці перекрито подачу газу, проведено відключення електроенергії, працює оперативно-рятувальна служба. Також проведено евакуацію людей з будинку», — повідомив Святослав Костяка, заступник голови ШРА.
Відомо, що внаслідок вибуху постраждало 2 людей, яких передали медикам.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону