З полону повернувся захисник із Шептицького (ФОТО)

Новини 28 Червня, 2026 51

У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю

Серед 160 українських військовослужбовців, яких сьогодні вдалося повернути з російського полону, є і житель Шептицького – Петро Мавко.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

Наш земляк служив навідником кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю.

«Петре, дякую вам за мужність і захист України. Вашому поверненню радіє вся Львівщина. Міцного здоров’я, сили і якнайшвидшого відновлення», – наголосив очільник області.

Коментарі

Позначки: , ,