Новини

«Їх буде нуль»: у США попередили Росію через ядерні погрози

Якщо росія припуститься застосує зброю масового знищення, то наслідки для неї будуть катастрофічні.

Про це сказав колишній командувач американської армії у Європі генерал Бен Ходжес в інтерв’ю «24 каналу», пише Четверта студія.

«Їх буде нуль, якщо росіяни зважаться використати ядерну зброю. На полі бою їм це не принесе зиску, а лише біду. Бо потім колективний Захід на чолі зі США повинен буде відреагувати», — заявив Ходжес.

Кремль хоче, щоб люди якомога більше говорили про ядерну зброю і висловлювали свої побоювання. Втім, російська ядерна зброя ефективна лише тоді, коли її не використовують.

«Як тільки її використають — все. Бо потім у справу вступлять США і знищать більшу частину російських військових можливостей», — підкреслив екс-командувач американської армії.

Також, лідер Китаю Сі Цзіньпінь на зустрічі з канцлером Олафом Шольцом сказав, що засуджує ймовірне використання росією ядерної зброї та засуджує її погрози.

«Тобто в росії у цьому питанні нема друзів, може, лише одна КНДР. Але союзників, які б схвалили застосування ядерної зброї по Україні, у них немає», — сказав генерал.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик
Tags: Росія

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому