19 травня “Європейська Солідарність” розпочинає всеукраїнську акцію – збір підписів на підтримку медичних працівників.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у Фейсбуці Solomia Rybotytska.
“Європейська Солідарність” закликає кожного небайдужого підписатися під зверненням до президента, прем’єр-міністра та голови парламенту з вимогою: забезпечити лікарів засобами індивідуального захисту, виплатити їм 300% надбавки, внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо обов’язкового страхування медиків у разі захворювання на коронавірус, а не ефемерної інвалідності.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною