Ілюстративне фото
Про це заявив міністр нафти і мінеральних ресурсів країни Тарік аль-Мулла.
“До кінця 2018 року Єгипет припинить імпорт природного газу. Цей вид енергоресурсів ми плануємо отримувати зі своїх надр. До кінця 2017 року почнуться роботи на великому газовому родовищі Zohr”, – підкреслив міністр.
Політик також зазначив, що до грудня наступного року країна планує купити акції в іноземних компаніях, які працюють в Єгипті.
Нагадаємо, що раніше Румунія заявила про намір збільшити обсяги імпорту природного газу.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону