Олег Дуда
Кандидат у нардепи від “Європейської Солідарності” Олег Дуда подякував усім, хто скористався своїм правом голосу.
Про це Дуда написав у Фейсбуці.
“Дякую усім, хто скористався своїм правом голосу. Дякую, що стали моєю командою і я дуже це ціную! Це важливо, адже ми боремось за демократію і європейські цінності. Особливо дякую тим, хто надав мені такий великий кредит довіри. Я відкрив для себе багато нового, познайомився із неймовірними людьми, я відкрив для себе Галичину по-новому”, – написав Дуда.
Він привітав Тараса Батенка із перемогою.
“Вітаю Тараса Батенко із перемогою. Це була дуже складна, напружена та емоційна кампанія. Ми здобули безцінний досвід, який нам ще знадобиться. Боротьба триває! Єднаємось і працюємо далі!”, – написав Дуда.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону