Стовпці на Богдана Хмельницького. Фото Перець
У Львові на вулиці Богдана Хмельницького на вулиці встановили стовпці – саме таким способом міські чиновники вирішили боротись із паркуванням.
Про це пише Четверта студія.
За задумом, стовпчики мають допомагати безперешкодному руху трамваїв, а також убезпечити вулицю від паркування автомобілів.
Натомість водії жартують, що встановити такі стовпці могли тільки люди із відповідними сексуальними уподобаннями.
Нагадаємо, такі ж стовпці встановлені і на вулиці Івана Франка.
Дивує, чому міська рада не облаштує там декілька платних паркувальних місць, натомість влаштовує атракцію як для водіїв, так і для перехожих.
Відео – Віталій Ковела
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною