У Львові знищили дерева. Фото: Anett Evan.
Мешканці Львова скаржаться, що у місті знищують дерева.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у спільноті “Гаряча лінія міста Львова”.
“Прошу вказати замовника даних робіт по знищенню зелених насаджень на вул. Зубрівська (сш 72 – ринок Сихівський промисловий). Знищення 30% відсотків крони несе за собою, як мінімум адміністративну відповідальність”, – йдеться у дописі.
У Львові знищили дерева. Фото: Anett Evan.
У Львові знищили дерева. Фото: Anett Evan.
Як у Львові знищили дерева. Фото: скриншот.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону