Фото: "Самбірський портал"
Сьогодні, 4 грудня на Введення в Храм Пресвятої Богородиці місцеві жителі села Вощанці Самбірського району на Львівщині, привітали односельчан за давньою українською традицією: з конем і когутом.
Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Самбірський портал».
Як зазначається, колись цього дня у кожну хату заїжджали на коні, тримаючи під пахвою півня. Кінь здавна був символом здоров’я та сили, а півень – ранньою птахою, яка в господарстві найпершою вітає новий день.
«Мешканці села Вощанці жодне подвір’я не минали, бажаючи усім здоров’я, щастя та завжди залишатися на коні», – зазначається у повідомленні.
Фото: “Самбірський портал”
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону