Вилучення ДБР військових приладів у Повітряних сил ЗСУ є сигналом країні-агресору, – Синютка

Новини 04 Липня, 2020 172

Олег Синютка Фото з відкритих джерел

Вилучення Державним бюро розслідувань військових приладів у Повітряних сил ЗСУ є сигналом країні-агресору щодо боєздатності української армії.

Як пише «Четверта студія», про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

“Коли мова перейшла до військової частини, то це все є надзвичайно серйозно. Адже це питання обороноздатності держави. Тут є дві причини. Справді, є проблема в тому, що ДБР уже привчили до того, що їм усе дозволено. Вони можуть робити що завгодно, і в їхніх діях потім не буде злочину, бо над ними є якийсь “дашок” Генеральної прокуратури або Офісу президента. За цей рік вони привчили суспільство до такої вседозволеності. Це є велика біда і велика проблема.

Я не знаю, як все це відбувалося. Але не мають права віддавати запчастини ракет, які стоять на бойовому чергуванні. І якщо приходять в частину і демонструють сьогодні не лише країні, а й всьому світу, що так може бути, то це сигнал агресору. Це сигнал агресору про боєздатність українського війська. І це надзвичайно-надзвичайно прикро”, – сказав політик.

Детальніше дивіться у відео:

Коментарі

Позначки: , , , ,