50 зимових конвекторів для різних військових частин передали за ініціативи Дрогобицької районної військової адміністрації у партнерстві із мережею магазинів «АЛЛО».
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОВА.
Техніку передали з метою полегшити службу українським захисникам та допомогти пережити зимовий період.
«Коли бізнес та підприємці нашої країни розуміють свій вклад у перемогу, об’єднуються і всіляко допомагають — тоді наша віра стає ще сильнішою. А мотивація боротись за свої території міцнішає щоденно. Це вкотре доводить відповідальність та свідомість кожного з нас у цій непростій боротьбі». – Зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
Очільник Дрогобицької РВА подякував мережі магазинів «АЛЛО» за важливий внесок для наближення нашої спільної перемоги.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону