Фото: ФБ/Володимир Телюк
Львів‘яни у соцмережах часто викладають світлини ям та проваль на вулицях міста.
Журналіст Володимир Телюк оприлюднив на своїй сторінці у Facebook світлину великого провалля на вул. Довбуша, яке може становити небезпеку для пішоходів, які ризикують (особливо у сутінках чи вночі) провалитися у глибоку яму посеред вулиці.
Скриншот ФБ
«Нова екскурсія “Таємниці підземного Львова” стартує вже незабаром. Початок екскурсії на вул. Довбуша,16А, посеред дороги», – йдеться у дописі Володимира Телюка.
Раніше повідомлялося, яка небезпека підстерігає львів’ян на вулицях міста.
Фото: ФБ/Ольга Курилко
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону