Фото: УНН
Від завтра у Львові обмежать роботу усіх закладів, крім аптек, заправок та продуктових магазин. Таке рішення прийме міська комісія з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення зранку у понеділок. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий на своєму телеграм-каналі, інформує прес-служба Львівської міської ради.
«З понеділка у Львові закриваємо усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. Офіційне рішення комісії з надзвичайних ситуацій буде прийнято зранку, але готуватись можна вже», — повідомив на своєму телеграм-каналі міський голова Львова Андрій Садовий.
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…