В Україну повернули тіла 42 полеглих захисників
27 грудня від російських загарбників в Україну повернули тіла 42 загиблих оборонців
Про це інформує Мінреінтеграції.
“Сьогодні відбулася чергова передача тіл – доставили 42 загиблих”, – пише пресслужба.
Повідомляється, що з травня, з часу призначення Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка, зі зниклих безвісти повернули додому тіла 869 воїнів.
“Щоденно не припиняється робота щодо обміну. Попри те, що процес перемовин складний та тривалий, намагаємося його пришвидшувати. Розуміємо кожну родину, яка чекає на повернення та вшанування оборонців. Повернемо усіх”, – сказав Котенко.
З питань зниклих безвісти звертайтеся за телефоном – 0 800 339 247.
Або особисто до Уповноваженого – (099) 792-01-26.
У вихідні просять надсилати повідомлення у Viber та Telegram – (095) 896-04-21.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…