Новини

В Україні запустили першу Академію Тік-Ток

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр спільно з партнерами проєкту запустила першу в Україні Академію Тік-Ток зі стипендіями для талановитих творців контенту. На пілотному етапі участь можуть взяти українці та українки з Одеси, Івано-Франківська та Кременчука.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Гончаренко.центру.

За словами координаторки ініціативи у Франківську Оксани Кузьменко, цей проєкт запустили, аби підтримати талановитих творців відеоконтенту та популяризувати освітні можливості центрів.

«Тік-Ток — це вже давно не лише про розваги. Це про можливість вести бізнес, заявляти про себе і творити суспільні зміни, які всі ми так хочемо бачити. Ми вирішили підтримати талановитих креаторів та запустили для них стипендійну програму. Це можливість проявити себе і популяризувати діяльність нашої освітньої мережі», — зазначає Оксана Кузьменко.

Тестовий запуск Академії відбувається у трьох містах – Одесі, Івано-Франківську та Кременчуці. Учасники отримають можливість змагатися за реальні стипендії, створюючи вірусні відео про роботу Гончаренко центрів, їхні можливості та діяльність.

Для того, щоб стати частиною Академії, необхідно:

Створити відео про місцевий освітньо-культурний хаб мережі

Опублікувати ролик у Тік-Ток з тегом @goncharenkocentreua.

Розмір одноразової стипендії залежить від кількості переглядів відео, за 10 тисяч переглядів вона складає 500 гривень, за 50 тисяч – 1000 гривень, а за 100 тисяч і більше – 1500 гривень.

Крім того, на авторів вірусних відео, які за підсумками змагань наберуть найбільше переглядів, очікує унікальне навчання з розвитку Тік-Току та інших соцмереж від топових блогерів та контент-мейкерів.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові відбудеться форум «Видима сила: жінки з інвалідністю у 140-річній історії жіночого руху»

Форум спрямований на висвітлення внеску жінок з інвалідністю у розвиток жіночого руху, документування їхньої боротьби…

6 години тому

Як на Львівщині розвиваються фермерські господарства

"У нас не такий бізнес, що закрив на ключ і чекаєш. Корова кожен день хоче…

16 години тому

Як спортивні ліги адаптуються до змін: порівняння країн

Світ спорту ніколи не стоїть на місці — технології, економіка та соціальні тенденції змушують ліги…

1 день тому