Станом на 18 жовтня Міністерство охорони зареєструвало чотири випадки віспи мавп в Україні.
Про це повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, пише “Четверта студія”.
За його словами, всі випадки інфікування не пов’язані між собою.
“Маємо чотири випадки в Україні сумарно. Ми не реєстрували протягом останніх двох тижнів якісь випадки. За попередніми даними усі вони не пов’язані між собою”, — зазначив Кузін.
Нині міністерство оцінює ризик поширення хвороби як доволі низький.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону