В Україні відновили іспити на посвідчення водія. Фото: відкриті джерела.
З 22 травня, сервісні центри МВС відновили прийняття практичних іспитів на отримання водійських посвідчень.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу МВС.
Ця послуга буде надаватися з дотриманням обов’язкових санітарних та протиепідемічних заходів, зокрема:
– з одночасним перебуванням в авто не більше двох осіб;
– за умови відсутності явних ознак ГРВІ;
– в одягнених на обличчі захисних масках.
“Особі, яка бажає скласти практичний іспит з навичок керування транспортними засобами, необхідно записатися за номером телефону в той сервісний центр МВС, де складався теоретичний іспит”, – йдеться у повідомленні.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною