Денис Шмигаль. Фото: Укрінформ.
Військкомати будуть замінені територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки. Ми фактично говоримо про «Мілітарі-ЦНАП».
Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль, пише Четверта студія.
«Сьогодні затвердили положення таких центрів. Вони дозволять осучаснити та покращити організацію процесу військового обліку, призову й мобілізації.
У терцентрах буде повноцінно розгорнута система «Оберіг».
Це реєстр призовників, військовозобов’язаних і резервістів, який підвищить ефективність розгортання оборони й підготовки нашої армії», – повідомив Шмигаль.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною