Коронавірус. Фото: відкриті джерела.
Станом на 30 квітня в Україні 58 пацієнтів хворих на коронавірус проходять інтенсивну терапію за допомогою апаратів ШВЛ.
Як пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”, про це 30 квітня повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час погоджувальної ради депутатських фракцій.
За його словами, на випадок масового захворювання на коронавірус в Україні підготовлено понад дві тисячі лікарняних ліжок з апаратами ШВЛ.
“Карантин – працює, незважаючи ні на чиї слова. Сьогодні з 2133 ліжок інтенсивної терапії, забезпечених киснем і апаратами штучної вентиляції легенів, зайнято 58”, – сказав Ляшко.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною