Фото: EPA/UPG
Також відновлять свою діяльність кафе і ресторани
Мешканці Іспанії, які користуються громадським транспортом, повинні будуть носити захисні маски з 4 травня, в рамках карантину через коронавірус.
Як пише “Четверта студія” з посиланням на “РБК-Україна”, про це заявив глава уряду країни Педро Санчес, передає Lavanguardia.
Таким чином, з понеділка в Іспанії набрають чинності деякі послаблення обмежувальних заходів, які були введені через поширення коронавірусу.
“Захворювання перебуває під контролем в країні. Ті, хто користуються громадським транспортом, будуть зобов’язані носити маски”, – сказав Санчес.
При цьому прем’єр додав, що влада країни будуть постачати масками людей.
Він також уточнив, що з 4 травня зможуть відновити свою діяльність, зокрема, ресторани і кафе, щоб готувати їжу на винос.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною