В готівковий обіг можуть потрапити пошкоджені банкноти з тимчасово окупованих територій
Банки, що не мають можливості вивезти готівку, враховуючи бойові дії та окупацію, повинні здійснити пошкодження готівки, щоб привести банкноти в неплатіжний стан: зараз такі купюри можуть потрапити в готівковий обіг.
Про це повідомляє Національний банк України (НБУ) на офіційній сторінці у Facebook, пише “Четверта студія”.
Зазначається, що існує ще кілька методів навмисного пошкодження банкнот:
“Існує небезпека потрапляння в готівковий обіг банкнот гривні, навмисно пошкоджених банками під час дії воєнного стану, з територій, які перебувають в тимчасовій окупації. Йдеться про гроші, викрадені окупантами або мародерами із захоплених відділень банків”, — кажуть у Нацбанку.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону