Львівський перинатальний центр
Про це сьогодні, 27 грудня, під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає Львівський портал.
Як він зауважив, зараз на об’єкті завершуються загальнобудівельні роботи. Водночас Олег Синютка додав, що є відповідна домовленість з урядом про те, що на початку 2018 року буде профінансовано закупівлю обладнання.
«На початку нового року ми зможемо з новим обладнанням ввести в експлуатацію першу чергу перинатального центру», – наголосив він.
Нагадаємо, у лютому уряд виділив 45 млн на реконструкцію перинатального центру у Львові. Прем’єр-міністр пообіцяв ще «підкинути» кошти з держбюджету.
Наразі будівельні роботи на завершальному етапі, однак потрібно ще 50 мільйонів на обладнання.
Із обласного бюджету своєю чергою також вирішили спрямувати 20 млн грн, виручених від продажу універмагу «На Ринку».
Для власника магазину важливо не просто знайти товар
Суд зобов'язав власницю квартири в історичному ареалі Львова замінити пластикові вікна й двері на автентичні…
Правоохоронці встановлюють усі обставини події. Попередньо розглядається версія самогубства. Тривають необхідні слідчі дії
Кожен номер відповідає окремому військовому, чия доля досі залишається невідомою, а сам листок є символом…
З понеділка на ремонт закриють частину вул. Кубійовича — від вул. Снопківської до пл. Вишиваного