Українські піхотинці знищили на Луганщині російських найманців
Королівські піхотинці зі складу 24 ОМБр імені короля Данила в Луганській області знищили найманців із приватної військової компанії “Ліга” (колишня “Вагнер”).
Про це повідомляє Міністерство оборони України, пише Четверта студія.
”Окупанти майже добігли до Попасної, втомилися і отримали “заслужений вічний відпочинок”. Королевичі завжди так радо зустрічають усіх, хто зі зброєю в руках приходить на нашу Батьківщину”, – йдеться у дописі.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону