Україні вдалось повернути додому вже 98 дітей, яких російські окупанти примусово вивезли.
Про це в інтерв’ю каналу “Ми – Україна” повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
“Ми повернули вже 98 діток. Ми щодня намагаємось це робити, це стає дедалі важче, але я все одно закликаю звертатись — у нас є портал “Діти війни”, гаряча лінія, ми будемо всіляко намагатися допомогти повернути дітей. Нам головне інформація, щоб ми знали, де в Росії, де на непідконтрольній території знаходяться діти”, – заявила Верещук.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону