Україна повернула тіла ще 45 полеглих воїнів
19 липня відбулася чергова операція з повернення тіл загиблих українських військовослужбовців.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, пише “Четверта студія”.
“Відбулася чергова операція з передачі тіл загиблих військових. Україна повернула тіла 45 своїх захисників”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що операція проводилась за співпраці Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка та силових структур України, відповідно до норм Женевської конвенції.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…