Продовжуємо повертати своїх полонених.
Відбувся черговий обмін – вдалося звільнити 45 воїнів ЗСУ.
Про це повідомив голова ОП Андрій Єрмак, пише Четверта студія.
Серед них солдати та сержанти, які у боях захищали нашу державу.
Також вдалося повернути два тіла загиблих захисників.
Ми повернемо додому всіх українців.
Цих воїнів вдома чекають діти, ми були на постійному зв‘язку з рідними.
Дні переживань і безсонні ночі вже позаду. Все буде добре.
«Дякую за роботу Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими.
Працюємо. Наші будуть вдома», – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону