Дорожньо-транспортна пригода сталася 12 жовтня о 07.00 на вулиці Галицькій у Винниках.
Про це повідомляє Поліція Львівської області, пише «Четверта студія».
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Skoda Octavia», 62-річний житель Тернополя, здійснив наїзд на пішохода, 60-річну місцеву мешканку.
Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована в реанімацію.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону