У місцевій церкві закарпатського міста Берегове зафіксували спалах коронавірусу.
Як пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”, про це йдеться у сюжеті програми “Репортер”.
У Береговому на CVID-19 захворіли п’ятеро парафіян. Проте, хворих може бути більше, бо нещодавно коронавірус виявили у священника цієї церкви.
Вірян, які відвідували служби протягом останніх двох тижнів просять звернутися до сімейних лікарів, аби запобігти масовому інфікуванню.
8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…
Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону