Фото: Facebook-сторінка РАГУlive
У Львові, біля ліцею харчових технологій на пл. Галицькій, 8, водійка автомобіля Mersedes A170, на іноземній реєстрації, в’їхала у запарковані машини Honda i Geely, при цьому припіднявши свій автомобіль.
Про це повідомляє «Варта 1».
Світлини з місця інциденту виклали користувачі соцмереж на сторінці Facebook-РАГУlive.
Facebook-сторінка РАГУlive
Як зазначається у повідомленні, внаслідок цієї ДТП у Geely тріснуло заднє бокове вікно, ніхто з людей не постраждав.
На водійку склали протокол за ст 124 КУпАП (була неуважною, відволіклася від керування та не дотрималася безпечного інтервалу).
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону