Завтра у центрі Львова урочисто заспівають Гімн України
Цього року минає 161 рік з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди завтра, 10 березня, на площі Ринок відбудеться урочисте виконання Гімну України.
Про це пише Четверта студія.
Дійство розпочнеться о 08:50. Спершу учасники розгорнуть великий прапор України перед міською радою та хвилиною мовчання вшанують пам’ять усіх полеглих захисників і захисниць України.
Опісля усі разом урочисто заспівають «Ще не вмерла України…». Також військовий оркестр виконає декілька музичних композицій.
У події візьмуть участь представники влади, військовослужбовці, військовий оркестр та курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ліцеїсти ліцею імені Героїв Крут, студенти, депутати і працівники міської ради та всі охочі містяни й гості Львова.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону