Сьогодні вночі у центрі Львова сталася пожежа у будинку, що на проспекті Шевченка, 22.
Про це пише Четверта студія з посиланням на ДСНС Львівщини.
За попередньою інформацією, займання виникло на сходовій клітці о 04:45. Пожежу оперативно локалізували. Із будинку евакуювали всіх мешканців, повідомляють в Галицькій райадміністрації.
50-літню жінку госпіталізували.
За попередніми даними, причиною загоряння могла стати зарядка від електроскутера.
На місці встановлюють всі обставини події.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону