У центрі Львова під стінами мерії проведуть інсталяцію.
Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.
«ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДО ТВАРИН!
Поки ЛКП “Лев” банить в ФБ пости про їх байдужість і бездіяльність, 24 вересня (субота) з 12:00 до 15:00 принеси іграшку у вигляді тваринки та залиши її біля входу в Львівську міську раду (площа Ринок,1)!
Іграшки у вигляді тварин до входу в ЛМР можна буде приносити з 24.09 12:00 по 25.09 18:00.
Опісля інсталяції всі іграшки будуть випрані, відновлені та знайдуть нових маленьких власників, а частина буде продана на аукціоні та кошти перераховані на допомогу тваринам!
Спілкування журналістами 24.09. 22 біля входу в ЛМР з 12 до 15 години.
ІНФОРМАЦІЯ про те, як знищують Лкп Лев і не допомагають тваринам за посиланням.
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії