У Центрі дитячої медицини пересадили нирку 15-річному пацієнту
У Клінічному центрі дитячої медицини лікарі успішно провели трансплантацію нирки 15-річному Едоардо з Чернівецької області. Донорський орган надійшов від 34-річного посмертного донора з Нововолинська
Про це пише Четверта студія.
За словами медиків, підліток потрапив до Центру півтора року тому. З народження він мав генетично зумовлене захворювання нирок і тривалий час перебував під наглядом лікарів, проходячи необхідне лікування
Наприкінці минулого року стан хлопця різко погіршився через інфекцію. Медикам вдалося стабілізувати його стан, однак лікування довелося змінити, а підліток певний час потребував підтримки спеціального апарата
Згодом надійшла довгоочікувана звістка — з’явилася донорська нирка.
Трансплантація пройшла успішно, а період відновлення — без ускладнень.
«Хлопець дуже добре переніс трансплантацію, період відновлення минув без ускладнень, тож його вже виписали додому», — розповіла нефрологиня Олена Клуб.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону