“Інженерам довелося змінити кілька механізмів всередині та поряд із друкарською головкою і додати лазер для прискореного плавлення пластикової сировини. В результаті вийшов апарат FastFFF, який може за кілька хвилин надрукувати те, на що у звичайного 3D-принтера йде година. Якщо точніше, то обсяг випуску прототипу становить 127 см3/год, що приблизно в 7 разів більше, ніж у комерційно доступних моделей, а при максимальній швидкості він досягає 282 см3/год, що в 14 разів швидше, ніж друкують аналогічні принтери”, – пише видання.
Тепер у винахідників з’явилася нова проблема, перш ніж вони зможуть остаточно заявити про успішність свого проекту – збільшення швидкості процесу друку означає, що попередній шар не встигає повністю затвердіти, що може призвести до спотворення форми і погіршення якості деталі. Тому їм належить придумати спосіб, як охолодити шар.
Втім, інженери впевнені, що їм це вдасться, і тоді можна буде друкувати невеликі деталі за 10 хвилин, а більші – за обідню перерву.
У Львові припинено діяльність групи осіб, яка незаконно ввозила автомобілі з країн ЄС під виглядом…
Трьом колишнім працівникам структурних підрозділів ГУ ДСНС у Донецькій області повідомлено про підозру у колабораційній…