Новини

У Шегинях прикордонники відмовились від 500 євро хабара (ФОТО)

Учора в пункті пропуску «Шегині» на виїзд з України слідував громадянин України, під час проходження прикордонного контролю відносно 45 річного чоловіка відбулось спрацювання однієї з баз даних, щодо заборони виїзду закордон, адже він є боржником.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу львівського прикордонного загону.

Українець вирішив по іншому «вирішити питання» запропонувавши прикордоннику неправомірну винагороду у розмірі 500 євро за безперешкодний його пропуску через державний кордон.

Проте отримав від прикордонника категоричну відмову на протизаконну пропозицію. З метою прийняття правового рішення по даному факту було проінформовано працівників відділу внутрішньої та власної безпеки 7 прикордонного Карпатського загону та представників Нацполіції, щодо виявлення можливих ознак кримінального правопорушення передбаченого ст. 369 ККУ

Загалом, впродовж 2021 року прикордонники Львівського загону 370 разів відмовились від неправомірних грошових винагород на загальну суму 380 доларів, 3 650 євро, 67 тисяч гривень та 4 200 злотих.

Держприкордонслужба вкотре звертає увагу громадян, що пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди прикордоннику – це злочини, за який передбачена кримінальна відповідальність.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик
Tags: Шегині

Recent Posts

Galychyna Fashion Expo 2026: прямі постачальники, нові колекції та 8000 м² експозиції

Для власника магазину важливо не просто знайти товар

4 години тому

У Львові на Підвальній знесуть пластикові вікна

Суд зобов'язав власницю квартири в історичному ареалі Львова замінити пластикові вікна й двері на автентичні…

16 години тому

У Львові в автомобілі Mini Cooper застрелився чоловік 1988 року народження

Правоохоронці встановлюють усі обставини події. Попередньо розглядається версія самогубства. Тривають необхідні слідчі дії

22 години тому

У Львові виник скандал через інсталяцію про зниклих безвісти

Кожен номер відповідає окремому військовому, чия доля досі залишається невідомою, а сам листок є символом…

22 години тому

У Львові відкриють простір пам’яті Ірини Фаріон

з меморіальною стелою

23 години тому

У Львові на ремонт закриють ще одну вулицю

З понеділка на ремонт закриють частину вул. Кубійовича — від вул. Снопківської до пл. Вишиваного

23 години тому