У Севастопольській бухті залишився лише один корабель із ППО – росЗМІ
Чорноморський флот окупантів внаслідок вибухів у бухті Севастополя міг зазнати серйозніших втрат, ніж було заявлено офіційно. У рф підтвердили лише пошкодження тральщика “Іван Голубець”, проте постраждати міг і флагман, фрегат проєкту 11356Р “Адмірал Макаров”.
Про це повідомляють російські ЗМІ та Telegram-канали, посилаючись на джерела у штабі Чорноморського флоту. Зазначається, що у зв’язку з цим у строю в Севастополі залишається лише один корабель із серйозною ППО.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону