Новини

У Саудівській Аравії забили автогол року (ВІДЕО)

Дивним автоголом відзначився капітан “Аль-Насра” Майкон у матчі 10-го туру чемпіонату Саудівської Аравії з футболу проти “Дамка”.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на ТСН, перший тайм зустрічі завершився з рахунком 2:1 на користь господарів. Однак вже на 3-й хвилині другої половини гри “Дамк” відігрався.

Майкон, перебуваючи у своєму майданчику спиною до воріт, спробував скинути головою м’яч у руки голкіперу. Однак бразилець дещо перестарався, так як сфера перелетіла голкіпера і опустилася під поперечину.

Відео з автоголом Майкона вже зібрало 1 мільйон лайків. В Instagram його назвали найкращим м’ячем 2020 року, який був забитий у власні ворота.

Матч між командами так і завершився з рахунком 2:2.