У Верховній Раді оголосили півгодинну перерву, на одному з робочих місць нардепів виявили задимлення на робочому місці.
Як пише “Четверта студія” з посиланням на “Українську правду”, трансляцію засідання парламенту вели народні депутати Ярослав Железняк і Олексій Гончаренко в соцмережах.
Як видно з відео, оприлюдненого у Facebook невеличке задимлення виявили в системі “Рада”.
“Перепрацювали вже…зелена кнопка загорілася”, – Жартує з цього приводу Железняк.
За даними Гончаренка, задимлення сталося на робочому місці нардепа від “Слуги народу” Максима Ткаченка.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону