У пунктах пропуску на українсько-польському кордоні злочинці вимагають гроші у перевізників та заробітчан, – соцмережі (ФОТО)

Новини 25 Травня, 2020 153 177

Скриншот ФБ/Valentyna Dwircewa

У Краківці – вихідці з Азії, у Шегинях є ще українське угруповування

У соцмережах повідомляють про те, що у пунктах пропуску на українсько-польському кордоні “працюють” злочинні групи, які вимагають гроші у перевізників та заробітчан. Йдеться, зокрема, про пункти пропуску Краківець і Шегині (Львівська область).

Як пише “Четверта студія”, про це повідомила 24 травня  на сторінці спільноти  Granica / Кордон PL – UA у ФБ Valentyna Dwircewa.

“Прошу максимального поширення. Виявляється, вже другий місяць на прикордонні “працює” організована злочинна група. Займаються рекетом і вимаганням грошей від тимчасових перевізників, а також заробітчан. На Краківці контролем займалися виключно вихідці з Азії. Ця група,скоріше всього, має хороше прикриття від високопосадовців в силових структурах. З чого це виникає? Їх вже декілька разів”брали”. Але практично зразу ж відпускали. Інформацію отримала від знайомого, який їздить до Вінниці. На Шегинях крім них є ще українське угруповування. З водіїв беруть по 200 гривень з людини, при відмові платити, можуть пошкодити авто або в заробітчан забрати гроші. Очевидно, що хтось має інтерес з цього, тому що це дуже великі гроші. Такими темпами транспорт в нас не запустять, а карантин триватиме з місяця на місяць. Видно, що наше покоління має шанс взнати про “лихі 90-і”. Залишається питання до керівництва ОДА ,чи вони мають хоч який-небудь вплив на ці процеси. Нижче фото двох красенів,які мені люб’язно надав знайомий. Також питання до керівництва ДПС, чи мають відповідні документи особи, які знаходяться в прикордонній зоні”, – написала на своїй сторінці у ФБ Valentyna Dwircewa.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , ,