Сьогодні, 27 січня, близько 4.00 у м. Голембє гміни Долгобичув у Польщі сталася ДТП. Про це пише tysol.pl.
В автобусі, який їхав з України до Польщі, було 59 пасажирів і 2 водіїв.
«На повороті автобус перекинувся на бік. 18 осіб доставлено до лікарень Томашува-Любельського, Грубешова та Замостя. За попередньою інформацією, їхньому життю нічого не загрожує,» – сказав черговий.
Решті пасажирів надають притулок у школі в Долгобичуві, поки для них не організують заміну автобуса.
На місці досі працюють екстрені служби, які з’ясовують подробиці аварії.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…