Фото DPA
Неороманська базиліка і село, в якому вона стояла, знищують задля видобутку бурого вугілля. Спорудження базиліки завершилося в 1891 році. Впродовж 122 років вона була центром культурного життя села, інформує Deutsche Welle.
Іммерат розташовано над найбільшим вугільним басейном на захід від Кельна. Енергокомпанія RWE Power продовжує покладатися на електроенергію з невідновлюваних джерел. Тому села повинні бути знесені, на їхньому місці буде котлован.
Близько 900 жителів Іммерату вже залишили свої будинки, більшість будівель у селі зруйновані. Загалом у регіоні мають переїхати 7900 мешканців.
Активісти Greenpeace зайняли базиліку незадовго перед зруйнуванням, закликаючи дозволити їй простояти, принаймні поки не буде сформовано новий уряд, який оголосить курс на відмову від вугілля.
RWE – розробник кар’єру – відмовився виконувати прохання, вигнав протестувальників за допомогою поліції та привіз екскаватори.
Найсумніше те, що руйнування села, ймовірно, не було обов’язковим. Вугілля тут можуть і не дозволити видобувати – якщо новий федеральний уряд прийме рішення відмовитися від вугільних електростанцій.
За 9 тис доларів обіцяв переправлення до Польщі – на Львівщині затримано організатора
СБУ створила унікальну методику роботи з безпілотними технологіями на фронті
Організував злочинну схему вимагання 200 тис. грн неіснуючого боргу у мешканки Стрия – викрито чоловіка