Новини

У Мелітополі підірвали ще один автомобіль

Вибуховий сезон у Мелітополі: у центрі тимчасово окуповано міста злетіла в повітря ще одна машина.

Є щонайменше один постраждалий, – пишуть росЗМІ.

Окупантам, схоже, стає все тривожніше. Деталі уточнюються.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

З полону повернувся захисник із Шептицького (ФОТО)

У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу…

1 годину тому

На Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних

За минулу добу на Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних – правоохоронці встановлюють обставини…

2 години тому