У Маріуполі починається евакуація мирного населення
Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що в місті російські окупанти проводять “зачистку”.
Про це він повідомив у Фейсбуці, пише Четверта студія.
“На кожному перехресті по дві автівки з російськими військовими.
Кожні 200 метрів по вулиці патруль з 8 окупантів (мікс військових та поліції).
Велика кількість автопатрулів, пригнаних з Донецька.
Тотальна перевірка документів та телефонів. Вибіркова перевірка квартир з обшуками”, – йдеться у повідомленні.
За словами радника, такі перевірки від кварталу до кварталу тривали майже щодня весь тиждень.
водолази Львівської центральної рятувально-водолазної служби виявили тіло дитини приблизно за 10 м від берега
Комплексний рейтинг враховує різні напрями розвитку громад. Один із ключових показників – цифровізація
Через тривалий антициклон та гарячі повітряні маси з Європи стовпчики термометрів вдень піднімуться до 35–38°