Новини

У Маріуполі проводять “зачистку” після підриву колаборанта

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що в місті російські окупанти проводять “зачистку”.

Про це він повідомив у Фейсбуці, пише Четверта студія.

“На кожному перехресті по дві автівки з російськими військовими.

Кожні 200 метрів по вулиці патруль з 8 окупантів (мікс військових та поліції).

Велика кількість автопатрулів, пригнаних з Донецька.

Тотальна перевірка документів та телефонів. Вибіркова перевірка квартир з обшуками”, – йдеться у повідомленні.

За словами радника, такі перевірки від кварталу до кварталу тривали майже щодня весь тиждень.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині потонув хлопчик 2012 року народження (ВІДЕО)

водолази Львівської центральної рятувально-водолазної служби виявили тіло дитини приблизно за 10 м від берега

22 хв. тому

На Львівщині оновили рейтинг територіальних громад

Комплексний рейтинг враховує різні напрями розвитку громад. Один із ключових показників – цифровізація

27 хв. тому

На Львівщині прогнозують аномальну спеку до +40°

Через тривалий антициклон та гарячі повітряні маси з Європи стовпчики термометрів вдень піднімуться до 35–38°

51 хв. тому