Новини

У Львові жінка травмувалась у тролейбусі

У Львові жінка травмувалась у тролейбусі.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення у соцмережах.

«Доброго вечора. Людоньки порадьте куди звертатись в даній ситуації.Гаряча лінія міста нічим допомогти неможе,управління транспорту також.Ніхто не несе відповідальності за те що сталось.

А ситуація ось така: Сьогодні в тролейбусі 33 район пр.Чорновола (Бомба) о 14.30 внаслідок різкого гальмування впала в салоні тролейбуса моя мати та травмувалась.

Водію було повідомлено,на що він навіть не реагував і не зупинив тролейбус (Цей водій без причини різко гальмував,також не давав змоги вийти пасажирам на зупинках закривав двері і їхав далі бачивши що люди ще виходять)

Допоможіть, порадьте куди звертатись зі скаргою на цього водія», – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

19 хв. тому

Стан доріг Садового у Львові (ФОТО)

Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова

50 хв. тому

У Львові побудують 53 квартири для молоді

Подробиці невідомі

1 годину тому

Кордон з Польщею радять перетинати у ранкові або пізні вечірні години

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

10 години тому