У Львові затримали трьох нелегалів з Афганістану
Вирішується питання щодо примусового повернення іноземців у країну походження.
Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Нацполіції у Львівській області 12 листопада виявили в центрі Львова трьох громадян Афганістану. Встановлено, що іноземці перебувають на території України незаконно та без відповідних документів.
Про це пише “Четверта студія” посилаючись на прес-службу Національної поліції у Львівській області.
Вирішується питання про їх примусове видворення у країну походження.
Нагадуємо, профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант» на Львівщині тривають з 18 жовтня до 19 листопада та проводяться з метою запобігання і протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону