Прокурори Львівської обласної прокуратури пред’явили позов до місцевого забудовника про відшкодування понад 23 млн грн безпідставно збережених коштів пайової участі.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.
Встановлено, що забудовник при здійсненні будівництва житлово-офісного комплексу в Львові ухилився від сплати коштів для створення та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
Станом на сьогодні забудовник сплатив уже понад 14 млн грн до постановлення судом рішення.
Робота у цьому напрямку триває, вживаються заходи представницького характеру щодо виявлення таких порушень іншими забудовниками та забезпечення надходжень до бюджету.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії