У Львові з понеділка музеї, театри та спортивні зали зможуть працювати лише за певних карантинних вимог

Новини 17 Жовтня, 2021 245

Із понеділка, 18 жовтня, музеї, театри та спортивні зали зможуть функціонувати лише за умови, що усі працівники і відвідувачі мають вакцинацію від ковіду, або ж мають негативний ПЛР-тест упродовж останніх 72 годин.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Також ці заклади можуть бути заповненими лише наполовину.

Натомість бібліотеки, народні доми та гуртки переходять на дистанційний режим роботи.

«Якщо говорити про заклади культури, то бібліотеки, народні доми, гуртки, палац Хоткевича – вони переходять на дистанційним режим. Щодо роботи музеїв, театрів, філармонії – вони зможуть працювати лише за умови, якщо всі працівники і відвідувачі вакциновані або мають негативний ПЛР-тест, дійсний протягом останніх 72 годин. Плюс – є додаткові вимоги – це не більше, ніж 50% заповненості цих закладів, або якщо музеї – то не більше 1 людини на 10 кв.м.

Щодо роботи спортивних залів, то теж є чітка вимога, що вони зможуть продовжувати функціонувати за однієї умови – якщо вакциновано 100% працівників і відвідувачів. Тобто це або сертифікат про вакцинацію, або негативний ПЛР-тест протягом останніх 72 годин, і так само додаткові вимоги – 1 людина на 10 кв.м. І обов’язково має бути масковий режим», – зазначив у коментарі перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Коментарі

Позначки: ,