У Львові вимагають зрізати 150-літній дуб.
Про це у Фейсбуці повідомляє ГО “Зручне місто”.
Як йдеться у повідомленні, сьогодні стало відомо, що Львівська академічна гімназія при національному університеті «Львівська Політехніка», що знаходиться на вул. Степана Бандери, 14 вже знищила всі дерева на своїй території і тепер вимагає зрізати 150-літній дуб, який росте поруч з їх парканом.
“Паркан старий і аварійний, а дуб начебто псує той паркан. Зараз вони чинять тиск на всі можливі інстанції, щоб зрізати дерево. По фото можете оцінити цінність того паркана. Це божевілля якесь! Хтось має зв’язки з дирекцією закладу, щоб пояснити, що не можна різати здорове дерево? І що той паркан просто слід відремонтувати, переклавши цеглу”, – повідомляють громадські активісти.
У Львові вимагають зрізати 150-літній дуб
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону