Фото: "Варто - Галицькі новини"
18-метрова ялинка з Дрогобиччини супроводжуватиме львів’ян на Новорічно-Різдвяні свята.
Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Варто – Галицькі новини», цьогоріч Львів готується до Різдва та Нового року в особливих умовах через епідемію коронавірусу. Але головні святкові традиції збережуть. Перед Оперним театром все ж встановлять ялинку.
Ялинку, висотою 18 м, привезуть із с. Опаки Дрогобицького району. Це подарунок місцевого лісгоспу. Встановлювати ялинку почнуть 13 грудня. Підсвітити її планують так само, як і минулоріч.
Щодо святкових ярмарків наразі рішення у міськраді ще не ухвалили.
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…