У Львові водії маршруток ігнорують пасажирів.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Гарячу лінію міста Львова.
«Прошу взнати причину, чому водій 51 маршруту (ВС 6422 ІВ, час 11:43, район перетин вулиць Петлюри-Люблінська) проігнорував моє прохання відкрити передні двері, біля яких був справний валідатор для Леокарт-карток, залишивши мене надалі на зупинці за морозної погоди.
Прошу провести повторний інструктаж по етичній поведінці для таких горе-водіїв. Я дуже замерзла, чекаючи наступну маршрутку, за що “дуже дякую”.
Поважаймо один одного!!!», – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону